ÖVRIGT / Speglar / Spegel 4718599
nr 471 8599
Rokokostil, höjd: 129 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 4 juni 2007
kl 17:49:38
800 kr
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.600 kr